Продукція > MEAN WELL > HLG-120H-42AB
HLG-120H-42AB
HLG-120H-42AB MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 121.8W 42V 2.9A Adjustable, Dimmable
Написати відгук