HLN-40H-20B
HLN-40H-20B MEAN WELL USA Inc.
HLN-40H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 20V 2A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.34" L x 2.42" W x 1.38" H (161.0mm x 61.5mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 20V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CE, cURus, PSE, TUV, UR
Ratings: IP64
Efficiency: 87.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 20V 2A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.34" L x 2.42" W x 1.38" H (161.0mm x 61.5mm x 35.0mm), Voltage - Output: 20V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CE, cURus, PSE, TUV, UR, Ratings: IP64, Efficiency: 87.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HLN-40H-20B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLN-40H-20B HLN-40H-20B Виробник : MEAN WELL HLN-40H-spec.pdf LED Power Supplies 40W 20V 2A IP64 Cable Adj