HLP-40H-20
HLP-40H-20 MEAN WELL
productPdf.aspx?i=241#1
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 40W 20V 2A 90-305VAC Dimming
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-20V 2A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.79" L x 2.09" W x 1.06" H (147.0mm x 53.0mm x 27.0mm), Voltage - Output: 12 ~ 20V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 40 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HLP-40H-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLP-40H-20 HLP-40H-20 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HLP-40H-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-20V 2A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.79" L x 2.09" W x 1.06" H (147.0mm x 53.0mm x 27.0mm)
Voltage - Output: 12 ~ 20V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 40 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV