HLP-60H-24
HLP-60H-24 MEAN WELL
HLP-60H-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 60W 24V 2.5A 90-305VAC Dimming
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 14.4-24V 2.5A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.80" L x 2.09" W x 1.06" H (147.2mm x 53.0mm x 27.0mm), Voltage - Output: 14.4 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 89.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.5A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HLP-60H-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLP-60H-24 HLP-60H-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HLP-60H-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 14.4-24V 2.5A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.80" L x 2.09" W x 1.06" H (147.2mm x 53.0mm x 27.0mm)
Voltage - Output: 14.4 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.5A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV