HLP80H-20
HLP80H-20 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 20V 4A 80W Dimming Function
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції HLP80H-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLP-80H-20 HLP-80H-20 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HLP-80H-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-20V 4A