HLP80H-24
HLP80H-24 MEAN WELL
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 24V 3.4A 81.6W Dimming Function
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 14.4-24V 3.4A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.57" L x 2.09" W x 1.16" H (167.0mm x 53.0mm x 29.5mm), Voltage - Output: 14.4 ~ 24V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 90%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 82 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLP-80H-24 HLP-80H-24 Виробник : MEAN WELL HLP-80H-spec.pdf LED Power Supplies
на замовлення 6 шт:
Кількість Ціна
HLP-80H-24 HLP-80H-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HLP-80H-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 14.4-24V 3.4A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.57" L x 2.09" W x 1.16" H (167.0mm x 53.0mm x 29.5mm)
Voltage - Output: 14.4 ~ 24V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 90%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 82 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV