HLQ02120HTTR
HLQ02120HTTR KYOCERA AVX
MLO Hi-Q Inductors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FIXED IND 12NH 110MA 1.1 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±3%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max
Q @ Freq: 17 @ 450MHz
Frequency - Self Resonant: 4GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 450 MHz
Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 110 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12NH 110MA 1.1 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±3%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.1Ohm Max, Q @ Freq: 17 @ 450MHz, Frequency - Self Resonant: 4GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 450 MHz, Supplier Device Package: 0402 (1005 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 12 nH, Current Rating (Amps): 110 mA.
Інші пропозиції HLQ02120HTTR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLQ02120HTTR HLQ02120HTTR Виробник : KYOCERA AVX MLO Hi-Q Inductors.pdf Description: FIXED IND 12NH 110MA 1.1 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±3%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 17 @ 450MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 110 mA
товару немає в наявності
HLQ02120HTTR HLQ02120HTTR Виробник : KYOCERA AVX HiQmlo-3162755.pdf RF Inductors - SMD 12nH 3%