HLW13S-2A7LF Amphenol ICC (FCI)
hlw01alf.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FFC FPC VERT 13POS 1MM PCB
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HLW13S-2A7LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLW13S-2A7LF HLW13S-2A7LF Виробник : Amphenol FCI flexconnectors_100mm-1530999.pdf FFC & FPC Connectors FFC/FPC CONN