HLW32R-2C7LF
HLW32R-2C7LF Amphenol FCI
hlw01lf.pdf
Виробник: Amphenol FCI
FFC & FPC Connectors 1.00mm Flex Connectors, HLW-R series, 32 Position, Side Entry Non-ZIF Connector, 1mm (0.039inch) Pitch, Kinked Terminal
на замовлення 4523 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC TOP 32POS 1MM R/A, Packaging: Tray, Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 32, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination: Kinked Pin, Height Above Board: 0.154" (3.90mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.33mm, Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled, Cable End Type: Tapered, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Top, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HLW32R-2C7LF HLW32R-2C7LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) hlw01lf.pdf Description: CONN FFC FPC TOP 32POS 1MM R/A
Packaging: Tray
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 32
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Kinked Pin
Height Above Board: 0.154" (3.90mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.33mm