HLW32R-6C7LF Amphenol ICC (FCI)
hlw01lf.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN CIC TOP 32POS 1MM R/A
Packaging: Tray
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 32
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Kinked Pin
Height Above Board: 0.154" (3.90mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Cable End Type: Tapered
Flat Flex Type: CIC
Connector/Contact Type: Contacts, Top
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN CIC TOP 32POS 1MM R/A, Packaging: Tray, Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 32, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination: Kinked Pin, Height Above Board: 0.154" (3.90mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled, Cable End Type: Tapered, Flat Flex Type: CIC, Connector/Contact Type: Contacts, Top, Part Status: Obsolete.