HLW32S-2A7LF Amphenol ICC (FCI)
fci_basics_ffc_fpc_productpresentation.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN FFC FPC VERT 32POS 1MM PCB
Packaging: Tray
Contact Finish: Tin
Voltage Rating: 100V
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 32
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.232" (5.90mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.33mm
Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flat Flex Type: FFC, FPC
Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC FPC VERT 32POS 1MM PCB, Packaging: Tray, Contact Finish: Tin, Voltage Rating: 100V, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 32, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.232" (5.90mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.33mm, Housing Material: Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled, Flat Flex Type: FFC, FPC, Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 1 Sided.