HM-254064-10-8A
HM-254064-10-8A TE Connectivity
product-C67226-000.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity
Labels & Industrial Warning Signs HM 1/.25" LABEL PRICE PER LABEL
на замовлення 70000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 1.00" x 0.25" (25.4mm x 6.4mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: 10000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Metallized Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 1.00" x 0.25" (25.4mm x 6.4mm)