HM-381635-5-8A TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 5000 per Roll
Label Type: Die Cut
Label Size: 1.50" x 2.50" (38.1mm x 63.5mm)
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 5000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 1.50" x 2.50" (38.1mm x 63.5mm).