Продукція > TE CONNECTIVITY > HM-406254-1.5-8A
HM-406254-1.5-8A
HM-406254-1.5-8A TE Connectivity
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity
Labels & Industrial Warning Signs HM 1.6/1" LABEL PRICE PER LABEL
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 1500 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 1.6" x 1.0" (40.6mm x 25.4mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: 1500 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Metallized Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 1.6" x 1.0" (40.6mm x 25.4mm)