Продукція > 3M > HM-S088FL1-8AP1-TG30L
HM-S088FL1-8AP1-TG30L 3M
3mtm-hm-press-fit-socket-8-rows-hm-series-cd2516.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FIT
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 88
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 8
Number of Positions Loaded: All
Termination: Press-Fit
Connector Style: FL 11
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RECEPT 88POS 2MM PRESS-FIT, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 88, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 8, Number of Positions Loaded: All, Termination: Press-Fit, Connector Style: FL 11, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Part Status: Obsolete.