HM12-1A83-02
HM12-1A83-02 STANDEXMEDER
91205.pdf
Виробник: STANDEXMEDER
Description: STANDEXMEDER - HM12-1A83-02 - Reed-Relais, SPST-NO, 12 VDC, HM, Durchsteckmontage, 250 ohm, 3 A
tariffCode: 85364110
productTraceability: No
Schaltspannung, max.: 7.5kV
rohsCompliant: YES
Spulenwiderstand: 250ohm
Relaismontage: Durchsteckmontage
Schaltstrom, max.: 3A
Kontaktkonfiguration: SPST-NO
Spulenspannung: 12VDC
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: HM
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STANDEXMEDER - HM12-1A83-02 - Reed-Relais, SPST-NO, 12 VDC, HM, Durchsteckmontage, 250 ohm, 3 A, tariffCode: 85364110, productTraceability: No, Schaltspannung, max.: 7.5kV, rohsCompliant: YES, Spulenwiderstand: 250ohm, Relaismontage: Durchsteckmontage, Schaltstrom, max.: 3A, Kontaktkonfiguration: SPST-NO, Spulenspannung: 12VDC, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: HM, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Інші пропозиції HM12-1A83-02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HM12-1A83-02 HM12-1A83-02 Виробник : MEDER electronic (Standex) 8412183002e-1633518.pdf Reed Relays high volt reed relay A-NO 50W 3V 12VDC