HM17-895150LF TT Electronics/BI Magnetics
HM17_Rev_Feb_2009.pdf
Виробник: TT Electronics/BI Magnetics
Description: FIXED IND 15UH 2.1A 50 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук