HM20X157C
HM20X157C Tri-Star Industries, Inc.
HM20X157C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: HC SERIES CHEVERON INSERTS, M2 T
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.19" Dia x 0.16" H (4.8mm x 4.0mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 29028 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC SERIES CHEVERON INSERTS, M2 T, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.19" Dia x 0.16" H (4.8mm x 4.0mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HM20X157C HM20X157C Виробник : RAF Electronic Hardware HM20X157C.pdf Screws & Fasteners Hc Series Cheveron Inserts, M2 Thread Size, 0.157" Long