HM2C09D20010N9 Amphenol ICC (FCI)
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN RECEPT 10POS 2MM IDC
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 10
Pitch: 0.079" (2.00mm)
Number of Rows: 2
Number of Positions Loaded: All
Termination: IDC
Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RECEPT 10POS 2MM IDC, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 10, Pitch: 0.079" (2.00mm), Number of Rows: 2, Number of Positions Loaded: All, Termination: IDC, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm).