HM30X226C
HM30X226C Tri-Star Industries, Inc.
HM30X226C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.22"DIA X 0.23" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.22" Dia x 0.23" H (5.5mm x 5.7mm)
Type: Insert
на замовлення 4102 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.22"DIA X 0.23" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.22" Dia x 0.23" H (5.5mm x 5.7mm), Type: Insert.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HM30X226C HM30X226C Виробник : RAF Electronic Hardware HM30X226C.pdf Screws & Fasteners Hc Series Cheveron Inserts, M3 Thread Size, 0.226" Long