HM40X185C
HM40X185C Tri-Star Industries, Inc.
TriStarHCSeries.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.28"DIA X 0.19" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.28" Dia x 0.19" H (7.1mm x 4.7mm)
Type: Insert
на замовлення 1119 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.28"DIA X 0.19" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.28" Dia x 0.19" H (7.1mm x 4.7mm), Type: Insert.
Інші пропозиції HM40X185C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HM40X185C HM40X185C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_HC_Series-1901146.pdf Mounting Fixings Hc Series Cheveron Inserts, M4 Thread Size, 0.185" Long