HM50X375C
HM50X375C Tri-Star Industries, Inc.
HM50X375C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: HC SERIES CHEVERON INSERTS, M5 T
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.31" Dia x 0.38" H (7.9mm x 9.5mm)
Type: Insert
на замовлення 37778 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC SERIES CHEVERON INSERTS, M5 T, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.31" Dia x 0.38" H (7.9mm x 9.5mm), Type: Insert.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HM50X375C HM50X375C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_HC_Series-1901146.pdf Mounting Fixings Hc Series Cheveron Inserts, M5 Thread Size, 0.375" Long