HM60X500C
HM60X500C Tri-Star Industries, Inc.
HM60X500C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: HC SERIES CHEVERON INSERTS, M6 T
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.38" Dia x 0.50" H (9.5mm x 12.7mm)
Type: Insert
на замовлення 69299 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HC SERIES CHEVERON INSERTS, M6 T, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.38" Dia x 0.50" H (9.5mm x 12.7mm), Type: Insert.
Інші пропозиції HM60X500C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HM60X500C HM60X500C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_HC_Series-1901146.pdf Screws & Fasteners Hc Series Cheveron Inserts, M6 Thread Size, 0.500" Long