HM80X500C
HM80X500C Tri-Star Industries, Inc.
HM80X500C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.44"DIA X 0.50" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.44" Dia x 0.50" H (11.1mm x 12.7mm)
Type: Insert
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.44"DIA X 0.50" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.44" Dia x 0.50" H (11.1mm x 12.7mm), Type: Insert.
Інші пропозиції HM80X500C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HM80X500C HM80X500C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_HC_Series-1901146.pdf Screws & Fasteners Hc Series Cheveron Inserts, M8 Thread Size, 0.500" Long