HMM-254097-10-8A TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-254097-10-8A
Packaging: Bulk
Length: 1.000" (25.40mm)
Width: 0.380" (9.65mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Applications: Industrial Applications
Color - Background: Silver
Printer Name: Ribbon Matrix
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HMM-254097-10-8A, Packaging: Bulk, Length: 1.000" (25.40mm), Width: 0.380" (9.65mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: Industrial Applications, Color - Background: Silver, Printer Name: Ribbon Matrix.