HMM-381064-10-8A
HMM-381064-10-8A TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-381064-10-8A
Packaging: Bulk
Length: 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Width: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Applications: Rating Plates
Color - Background: Silver
Printer Name: T312S
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HMM-381064-10-8A, Packaging: Bulk, Length: 1.500" (38.10mm) 1 1/2", Width: 0.250" (6.35mm) 1/4", Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: Rating Plates, Color - Background: Silver, Printer Name: T312S.