HMM-381127-5-8A TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-381127-5-8A
Packaging: Bulk
Length: 5.020" (127.50mm)
Width: 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Applications: Industrial Applications
Color - Background: Silver
Printer Name: Ribbon Matrix
Написати відгук
Description: HMM-381127-5-8A, Packaging: Bulk, Length: 5.020" (127.50mm), Width: 1.500" (38.10mm) 1 1/2", Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: Industrial Applications, Color - Background: Silver, Printer Name: Ribbon Matrix.