HMM-406254-1.5-8A TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-406254-1.5-8A
Packaging: Bulk
Length: 1.600" (40.64mm)
Width: 1.000" (25.40mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Applications: Industrial Applications
Color - Background: Silver
Printer Name: Ribbon Matrix
Написати відгук
Description: HMM-406254-1.5-8A, Packaging: Bulk, Length: 1.600" (40.64mm), Width: 1.000" (25.40mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: Industrial Applications, Color - Background: Silver, Printer Name: Ribbon Matrix.