HMM-508064-10-8A TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-508064-10-8A
Packaging: Bulk
Length: 2.000" (50.80mm)
Width: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Applications: Industrial Applications
Part Status: Active
Color - Background: Silver
Printer Name: Ribbon Matrix
Написати відгук
Description: HMM-508064-10-8A, Packaging: Bulk, Length: 2.000" (50.80mm), Width: 0.250" (6.35mm) 1/4", Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: Industrial Applications, Part Status: Active, Color - Background: Silver, Printer Name: Ribbon Matrix.