HMM-762381-2.5-8A TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HMM-762381-2.5-8A
Packaging: Bulk
Length: 3.000" (76.20mm)
Width: 1.500" (38.10mm) 1 1/2"
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Applications: Industrial Applications
Color - Background: Silver
Printer Name: Ribbon Matrix
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HMM-762381-2.5-8A, Packaging: Bulk, Length: 3.000" (76.20mm), Width: 1.500" (38.10mm) 1 1/2", Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Applications: Industrial Applications, Color - Background: Silver, Printer Name: Ribbon Matrix.