HMM-762508-2.5-8A
HMM-762508-2.5-8A TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: THERMAL TRANSFER LABEL
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Polyester
Length: 3.000" (76.20mm)
Width: 2.000" (50.80mm)
Material - Body: Polyester (PET)
Label Type: Die Cut
Label Size: 3.000" W x 2.000" L (76.20mm x 50.80mm)
Applications: Device Marker
Color - Background: Silver
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMAL TRANSFER LABEL, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Polyester, Length: 3.000" (76.20mm), Width: 2.000" (50.80mm), Material - Body: Polyester (PET), Label Type: Die Cut, Label Size: 3.000" W x 2.000" L (76.20mm x 50.80mm), Applications: Device Marker, Color - Background: Silver.