HNC2-2.5S-8
HNC2-2.5S-8 Hirose Connector
HNC_2_5S_C_A_252815_2529_CL0218_0021_5_15_Catalog_-2492144.pdf
Виробник: Hirose Connector
Headers & Wire Housings 8P CRIMP SOCKET 2.5MM PITCH
на замовлення 1169 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT HSG 8POS 2.50MM, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Contact Termination: Crimp, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 8, Pitch: 0.098" (2.50mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Latch Lock, Part Status: Active, Number of Rows: 1, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Insulation Material: Polyamide (PA), Nylon.
Інші пропозиції HNC2-2.5S-8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HNC2-2.5S-8 HNC2-2.5S-8 Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0218-0009-0-02&productname=HNC1-2.5P-12DS(02)&series=HNC&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49689_en Description: CONN RCPT HSG 8POS 2.50MM
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Contact Termination: Crimp
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 8
Pitch: 0.098" (2.50mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Latch Lock
Part Status: Active
Number of Rows: 1
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C