Продукція > LEM > HO 120-NPW-0100
HO 120-NPW-0100
HO 120-NPW-0100 LEM
Виробник: LEM
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: SENSORS, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Through Hole, Output: Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Sensor Type: Open Loop, Linearity: ±0.5%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 31mA, Current - Sensing: 120A, Number of Channels: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HO 120-NPW-0100 Виробник : LEM USA Inc. Description: SENSORS
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Through Hole
Output: Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Sensor Type: Open Loop
Linearity: ±0.5%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 31mA
Current - Sensing: 120A