Продукція > LEM USA INC. > HO 150-PW-0100
HO 150-PW-0100 LEM USA Inc.
ho-pw_series.pdf
Виробник: LEM USA Inc.
Description: SENSORS
Packaging: Bulk
Package / Case: Module, Single Pass Through
Polarization: Unidirectional
Mounting Type: Through Hole
Output: Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Sensor Type: Hall Effect, Open Loop
Linearity: ±0.6%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 31mA
Current - Sensing: 150A
Number of Channels: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSORS, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Single Pass Through, Polarization: Unidirectional, Mounting Type: Through Hole, Output: Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Sensor Type: Hall Effect, Open Loop, Linearity: ±0.6%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 31mA, Current - Sensing: 150A, Number of Channels: 1.