Продукція > LEM USA INC. > HO 150-SW-0100
HO 150-SW-0100 LEM USA Inc.
Виробник: LEM USA Inc.
Description: SENSORS
Packaging: Bulk
Package / Case: Module, Single Pass Through
Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Voltage
Frequency: DC ~ 20kHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Sensor Type: Open Loop
Linearity: ±0.5%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 31mA
Current - Sensing: 150A
Number of Channels: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSORS, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Single Pass Through, Polarization: Bidirectional, Mounting Type: Chassis Mount, Output: Voltage, Frequency: DC ~ 20kHz, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Sensor Type: Open Loop, Linearity: ±0.5%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 31mA, Current - Sensing: 150A, Number of Channels: 1.