Продукція > LEM > HO 180-P-0100
HO 180-P-0100
HO 180-P-0100 LEM
Виробник: LEM
Current Sensors – Industrial
на замовлення 63 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LEM - HO 180-P-0100 - Stromwandler, Baureihe HO-P, PCB, 180A, -450A bis 450A, 1 %, Spannungsausgang, 5V DC, tariffCode: 90303370, productTraceability: No, Strommessbereich AC: -450A bis 450A, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Ansprechzeit: 3.5µs, Genauigkeit: 1%, DC-Versorgungsspannung, min.: 4.5V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Sensorausgang: Spannung, Strommessbereich DC: -450A bis 450A, DC-Versorgungsspannung, max.: 5.5V, usEccn: EAR99, Produktpalette: HO-P Series, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HO 180-P-0100 HO 180-P-0100 Виробник : LEM Description: LEM - HO 180-P-0100 - Stromwandler, Baureihe HO-P, PCB, 180A, -450A bis 450A, 1 %, Spannungsausgang, 5V DC
tariffCode: 90303370
productTraceability: No
Strommessbereich AC: -450A bis 450A
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Ansprechzeit: 3.5µs
Genauigkeit: 1%
DC-Versorgungsspannung, min.: 4.5V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Sensorausgang: Spannung
Strommessbereich DC: -450A bis 450A
DC-Versorgungsspannung, max.: 5.5V