HO 200-S-0100 LEM USA Inc.
ho-50__250-s_v7.pdf
Виробник: LEM USA Inc.
Description: SENSORS
Packaging: Bulk
Package / Case: Module, Single Pass Through
Polarization: Unidirectional
Sensitivity: 4mV/A
Mounting Type: Chassis Mount
Output: Voltage
Frequency: 100kHz
Accuracy: ±1%
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Response Time: 3.5µs
Sensor Type: Open Loop
Linearity: ±0.5%
For Measuring: AC/DC
Current - Supply (Max): 25mA
Current - Sensing: 200A
Number of Channels: 1
Написати відгук
Description: SENSORS, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Single Pass Through, Polarization: Unidirectional, Sensitivity: 4mV/A, Mounting Type: Chassis Mount, Output: Voltage, Frequency: 100kHz, Accuracy: ±1%, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Response Time: 3.5µs, Sensor Type: Open Loop, Linearity: ±0.5%, For Measuring: AC/DC, Current - Supply (Max): 25mA, Current - Sensing: 200A, Number of Channels: 1.