Продукція > LEM > HO 250-P-0100
HO 250-P-0100
HO 250-P-0100 LEM
Виробник: LEM
Description: LEM - HO 250-P-0100 - Stromwandler, Baureihe HO-P, PCB, 250A, -625A bis 625A, 1 %, Spannungsausgang, 5V DC
Strommessbereich AC: -625A bis 625A
Ansprechzeit: 3.5
DC-Versorgungsspannung, min.: 4.5
Genauigkeit %: 1
Sensorausgang: Spannung
Strommessbereich DC: -625A bis 625A
DC-Versorgungsspannung, max.: 5.5
Produktpalette: HO-P Series
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LEM - HO 250-P-0100 - Stromwandler, Baureihe HO-P, PCB, 250A, -625A bis 625A, 1 %, Spannungsausgang, 5V DC, Strommessbereich AC: -625A bis 625A, Ansprechzeit: 3.5, DC-Versorgungsspannung, min.: 4.5, Genauigkeit %: 1, Sensorausgang: Spannung, Strommessbereich DC: -625A bis 625A, DC-Versorgungsspannung, max.: 5.5, Produktpalette: HO-P Series, SVHC: No SVHC (17-Jan-2022).