HOA0149-500 Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Infrared_Sensors_Line_Guide_2012.pdf
Виробник: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Description: INFRARED SENSOR
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SIP
Output Type: Phototransistor
Sensing Distance: 0.15" (3.8mm)
Sensing Method: Reflective
Mounting Type: Through Hole
Response Time: 15µs, 15µs
Current - Collector (Ic) (Max): 30 mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V
Current - DC Forward (If) (Max): 50 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INFRARED SENSOR, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SIP, Output Type: Phototransistor, Sensing Distance: 0.15" (3.8mm), Sensing Method: Reflective, Mounting Type: Through Hole, Response Time: 15µs, 15µs, Current - Collector (Ic) (Max): 30 mA, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 30 V, Current - DC Forward (If) (Max): 50 mA.