HP-CWS-R05-258-N
HP-CWS-R05-258-N Boyd Laconia, LLC
Boyd-Copper-Water-Heat-Pipes.pdf
Виробник: Boyd Laconia, LLC
Description: COPPER-WATER HEAT PIPE, ROUND, D
Packaging: Bulk
Material: Copper
Diameter: 0.197" (5.00mm) OD
Length: 10.157" (258.00mm)
Shape: Round
Type: Heat Pipe
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Attachment Method: Epoxy or Solder
Wick Type: Sintered
Power - Cooling: 42.0W @ 258mm
на замовлення 250 шт:
Написати відгук
Description: COPPER-WATER HEAT PIPE, ROUND, D, Packaging: Bulk, Material: Copper, Diameter: 0.197" (5.00mm) OD, Length: 10.157" (258.00mm), Shape: Round, Type: Heat Pipe, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Attachment Method: Epoxy or Solder, Wick Type: Sintered, Power - Cooling: 42.0W @ 258mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HP-CWS-R05-258-N HP-CWS-R05-258-N Виробник : Aavid Boyd_Copper_Water_Heat_Pipes.pdf Liquid Cold Plates, Liquid Cooling & Heat Pipes Heat Pipe, Round, Sinter Wick, 5mm Dia, 258mm L, 0.3mm Wall Thick, 0.8mm Wick