HP010PIP025
HP010PIP025 Applied Kilovolts Ltd.
HP.pdf
Виробник: Applied Kilovolts Ltd.
Description: DC/DC CONVERTER 20V-10000V 10W
Power (Watts): 10W
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.87" L x 3.86" W x 1.85" H (200.0mm x 98.0mm x 47.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed, High Voltage
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Current - Output (Max): 1mA
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 20V ~ 10000V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 20V-10000V 10W, Power (Watts): 10W, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.87" L x 3.86" W x 1.85" H (200.0mm x 98.0mm x 47.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, High Voltage, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Current - Output (Max): 1mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 20V ~ 10000V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.