Продукція > ROYALOHM > HP02WAF2493TCE
HP02WAF2493TCE ROYALOHM
hp-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 249kΩ; 100mW; ±1%; HP; 50V
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Resistance: 249kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Manufacturer series: HP
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Conform to the norm: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 249kΩ; 100mW; ±1%; HP; 50V, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 249kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Manufacturer series: HP, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200.