Продукція > ROYALOHM > HP02WAF4701TCE
HP02WAF4701TCE
HP02WAF4701TCE ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 4.7kΩ; 100mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Case - mm: 1005
Resistance: 4.7kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating temperature: -55...155°C
Mounting: SMD
на замовлення 13600 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 4.7kΩ; 100mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 4.7kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating temperature: -55...155°C, Mounting: SMD.