Продукція > ROYALOHM > HP02WAF4992TCE
HP02WAF4992TCE ROYALOHM
hp-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 49.9kΩ; 100mW; ±1%; HP; 50V
Case - mm: 1005
Resistance: 49.9kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Conform to the norm: AEC-Q200
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 100V
Manufacturer series: HP
Mounting: SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 49.9kΩ; 100mW; ±1%; HP; 50V, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 49.9kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Conform to the norm: AEC-Q200, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 100V, Manufacturer series: HP, Mounting: SMD.