Продукція > ROYALOHM > HP02WAF5102TCE
HP02WAF5102TCE
HP02WAF5102TCE ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 51kΩ; 100mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Case - mm: 1005
Resistance: 51kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 100ppm/°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 51kΩ; 100mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 51kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 100ppm/°C.