Продукція > ROYALOHM > HP02WAJ0122TCE
HP02WAJ0122TCE
HP02WAJ0122TCE ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 1.2kΩ; 100mW; ±5%; 50V; -55÷155°C
Case - mm: 1005
Resistance: 1.2kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 50V
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 8800 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0402; 1.2kΩ; 100mW; ±5%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Resistance: 1.2kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 50V, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.