Продукція > ROYALOHM > HP03W5F9101T5E
HP03W5F9101T5E
HP03W5F9101T5E ROYALOHM
HighPowerHP.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 9.1kΩ; 0.2W; ±1%; 50V; -55÷155°C
Case - mm: 1608
Resistance: 9.1kΩ
Power: 0.2W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Operating temperature: -55...155°C
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 9.1kΩ; 0.2W; ±1%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 9.1kΩ, Power: 0.2W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Operating temperature: -55...155°C.