Продукція > ROYALOHM > HP03W5J0220T5E
HP03W5J0220T5E
HP03W5J0220T5E ROYALOHM
HighPowerHP.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 22Ω; 0.2W; ±5%; 50V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 22Ω
Power: 0.2W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 50V
Operating temperature: -55...155°C
Max. overload voltage: 100V
Mounting: SMD
на замовлення 2296 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 22Ω; 0.2W; ±5%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 22Ω, Power: 0.2W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 50V, Operating temperature: -55...155°C, Max. overload voltage: 100V, Mounting: SMD.