Продукція > ROYALOHM > HP03W5J0431T5E
HP03W5J0431T5E
HP03W5J0431T5E Royalohm
8.pdf
Виробник: Royalohm
Thick Film Resistors - SMD RMC HP03 (0603) 1/5W 5% T/R-5000
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 430Ω; 0.2W; ±5%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 430Ω, Power: 0.2W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Operating temperature: -55...155°C.
Інші пропозиції HP03W5J0431T5E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HP03W5J0431T5E HP03W5J0431T5E Виробник : ROYALOHM HighPowerHP.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 430Ω; 0.2W; ±5%; 50V; -55÷155°C
Case - mm: 1608
Resistance: 430Ω
Power: 0.2W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Operating temperature: -55...155°C