Продукція > ROYALOHM > HP05W3F100LT5E
HP05W3F100LT5E ROYALOHM
hp-series.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 100mΩ; 330mW; ±1%; HP; 150V
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
Type of resistor: thick film
Resistance: 0.1Ω
Power: 0.33W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Operating voltage: 150V
Max. overload voltage: 300V
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Conform to the norm: AEC-Q200
Manufacturer series: HP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0805; 100mΩ; 330mW; ±1%; HP; 150V, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C, Type of resistor: thick film, Resistance: 0.1Ω, Power: 0.33W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 100ppm/°C, Operating voltage: 150V, Max. overload voltage: 300V, Case - inch: 0805, Case - mm: 2012, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: HP.